Technology

European version of Zula

June 9, 2020
AÇIKLAMA
Bu, en önemli Avrupa dillerine yerleştirilecek olan Zula’nın Avrupa versiyonudur.

Zula ücretsiz çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Zula’da oyuncular hem dış hem de iç mekan haritalarında İstanbul, Kuzey Irak, Kuzey Kore, Brezilya favelaları, Orta Doğu veya Boğaziçi Boğazı gibi gerçek yerleri keşfedecekler. Şimdilik on harita mevcut, hepsinin kendine özgü özellikleri var ve benzersiz bir meydan okuma sunuyor. Etkileyici gerçekçi grafikler sayesinde oyuncular tamamen Zula dünyasına girecekler.

Oyuncular iki farklı savaşçı grubu arasında seçim yapabilirler: organize suç suçu olarak almak için buraya tıklayın zula indir yanlış anlaşılan bir grup uyanık olan Zula ve dünyadaki hemen hemen her askeri organizasyona sızmış uluslararası bir paramiliter güç olan Gladyo.

Oyun Team Deathmatch, Bayrak Yakalama, Herkes için Ücretsiz veya Wanted gibi çeşitli oyun modları içerir. Popüler TV kahramanlarından esinlenilmiş ve benzersiz bir arka plan hikayesine sahip on altı oynanabilir karakter mevcuttur. Gerçek bir his elde etmek için, tüm karakter kıyafetleri ve ekipmanları tam paramiliter özelliklere dayanmaktadır. Dahası, oyuncular 150’den fazla silah arasında seçim yapacak ve yenileri düzenli olarak oyuna ve eşyalara ekleniyor.

Zula, E-Sports düşünülerek en iyi rekabetçi ortamı elde etmek için tasarlanmıştır. Zula, Türkiye’nin yaratıcılarının menşe ülkesinde, her gün en üst düzeyde yarışan birçok takım ve oyuncu var ve şu anda bu atıcı türün en popülerleri arasında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *